450VXG150MEFCSN30X25
Rubycon
232-450VXG150MEFCSN3
450VXG150MEFCSN30X25
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In LONG LIFE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 72
Stany magazynowe:
72 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
150 uF
450 VDC
30 mm (1.181 in)
25 mm (0.984 in)
10 mm (0.394 in)
Long Life Aluminum Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
- 25 C
+ 105 C
2 Pin