450USG270MEFCSN30X30
Rubycon
232-4G270MEFCSN30X30
450USG270MEFCSN30X30
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 867
Stany magazynowe:
867 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
270 uF
450 VDC
30 mm (1.181 in)
30 mm (1.181 in)
10 mm (0.394 in)
Aluminum Electrolytic Capacitors
3000 Hour
20 %
1.81 A
- 25 C
+ 85 C
2 Pin
USG
Marka: Rubycon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.2
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Capacitors
Styl styku: Snap In
Częstotliwość testowa: 120 Hz