450HXG100MEFCSN20X35
Rubycon
232-450HXG100MEFCSN
450HXG100MEFCSN20X35
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 100uF 105C 20%
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
100 uF
450 VDC
20 mm (0.787 in)
35 mm (1.378 in)
10 mm (0.394 in)
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %
- 25 C
+ 105 C
2 Pin