450BXC5R6MEFC10X16
Rubycon
232-450BXC5R6MEFC10X
450BXC5R6MEFC10X16
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LONG LIFE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
5.6 uF
450 VDC
10 mm
16 mm
5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
10000 Hour
20 %
- 25 C
+ 105 C
Cut
PC Pin
BXC
Marka: Rubycon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.2
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: Capacitors
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
USHTS:
JPHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
BXC Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors
Rubycon BXC Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors feature a 160VDC to 500VDC voltage ratings, ±20% capacitance tolerance, and RoHS compliance. The BXC series offers 8000 hours to 12000 hours of load life at +105°C and a 60 to 2370mA rated ripple current. Rubycon BXC Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors have an 8mm x 11.5mm to 18mm x 31.5mm dimensions range.