450BXC33MEFC16X20
Rubycon
232-50BXC33MEFC16X20
450BXC33MEFC16X20
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LONG LIFE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
33 uF
450 VDC
16 mm
20 mm
7.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
12000 Hour
20 %