420HXG82MEFCSN22X25
Rubycon
232-420HXG82MEFCSN22
420HXG82MEFCSN22X25
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420V 82uF 105C 20%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
10 000 Oferta
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
82 uF
420 VDC
22 mm (0.866 in)
25 mm (0.984 in)
10 mm (0.394 in)
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %
- 25 C
+ 105 C
2 Pin