400NXG470MEFCSN35X40
Rubycon
232-400NXG470MEFCSN3
400NXG470MEFCSN35X40
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In LONG LIFE ELECTROYTIC CAPACITORS
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
470 uF
400 VDC
35 mm (1.378 in)
40 mm (1.575 in)
10 mm (0.394 in)
Long Life Aluminum Electrolytic Capacitors
10000 Hour
20 %
- 25 C
+ 105 C
2 Pin