400MXG560MEFCSN35X40
Rubycon
232-400MXG560MEFCSN3
400MXG560MEFCSN35X40
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
95
Oczekiwane: 17.08.2026
Średni czas produkcji:
24
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
560 uF
400 VDC
35 mm (1.378 in)
40 mm (1.575 in)
10 mm (0.394 in)
General Purpose Electrolytic Capacitors
3000 Hour
20 %
- 25 C
+ 105 C
2 Pin