400LXW180MEFR18X40
Rubycon
232-0LXW180MEFR18X40
400LXW180MEFR18X40
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
180 uF
400 VDC
18 mm
40 mm
7.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
12000 Hour
20 %