400HXW120MEFR16X30
Rubycon
232-400HXW120MEFR16X
400HXW120MEFR16X30
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 209
Stany magazynowe:
209 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
120 uF
400 VDC
16 mm
30 mm
7.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
3000 Hour
20 %
870 mA