400CFX10MEFC10X20
Rubycon
232-400CFX10MEFC10X2
400CFX10MEFC10X20
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
10 uF
400 VDC
10 mm
20 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
280 mA