400AX4R7MEFC8X9
Rubycon
232-400AX4R7MEFC8X9
400AX4R7MEFC8X9
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 0.0988
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 7 948
Stany magazynowe:
7 948 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
4.7 uF
400 VDC
8 mm
9 mm
3.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
2000 Hour
20 %
50 mA
- 40 C
+ 105 C
Straight
Radial
AX
Marka: Rubycon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.25
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Capacitors
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
USHTS:
JPHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
AX Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors
Rubycon AX Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors feature a 6.3VDC to 400VDC voltage ratings, ±20% capacitance tolerance, and RoHS compliance. The AX series offers an ultra-miniaturized design and a 50mA to 2480mA rated ripple current. Rubycon AX Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors have a 5mm x 7mm to 12.5mm x 16mm dimensions range.