35ZLH47MEFC5X11
Rubycon
232-35ZLH47MEFC5X11
35ZLH47MEFC5X11
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW IMPEDANCE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 12 563
Stany magazynowe:
12 563
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
21 000
Oczekiwane: 17.08.2026
Średni czas produkcji:
17
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
47 uF
35 VDC
5 mm
11 mm
2 mm
Low Impedance Electrolytic Capacitors
6000 Hour
20 %
345 mA
220 mOhms
- 40 C
+ 105 C
Straight
Radial
ZLH
Marka: Rubycon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: ID
Współczynnik dyssypacji DF: 0.12
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Capacitors
Jednostka masy: 489,237 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
USHTS:
JPHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
ZLH Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors
Rubycon ZLH Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors feature a 6.3VDC to 100VDC voltage range, ±20% capacitance tolerance, and RoHS compliance. The ZLH series offers a 6000 to 10,000 load life and a 173 to 3670mA rated ripple current. Rubycon ZLH Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors have a 5mm x 11mm to 18mm x 40mm dimensions range.