35YXG330MEFC10X16
232-35YXG330MEFC10X1
35YXG330MEFC10X16
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW IMPEDANCE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
330 uF
35 VDC
10 mm
16 mm
5 mm
Low Impedance Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
1.21 A
60 mOhms