35TXW680MEFC8X40
Rubycon
232-35TXW680MEFC8X40
35TXW680MEFC8X40
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW ESR ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 826
Stany magazynowe:
826 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
680 uF
35 VDC
8 mm
40 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %
1.41 A