35RX30330M10X16
Rubycon
232-35RX30330M10X16
35RX30330M10X16
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded AUTOMOTIVE HIGH TEMPERATURE CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
900
Oczekiwane: 13.07.2026
Średni czas produkcji:
20
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
330 uF
35 VDC
10 mm
16 mm
5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %
800 mA