35PK22MEFC5X11
Rubycon
232-35PK22MEFC5X11
35PK22MEFC5X11
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
22 uF
35 VDC
5 mm
11 mm
2 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %