25ZLJ560M8X20
Rubycon
232-25ZLJ560M8X20
25ZLJ560M8X20
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW IMPEDANCE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 662
Stany magazynowe:
662 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
560 uF
25 VDC
8 mm
20 mm
3.5 mm
Low Impedance Electrolytic Capacitors
10000 Hour
20 %
1.96 A
41 mOhms