25RXF7500MEFC18X30
Rubycon
232-25RXF7500MEFC18X
25RXF7500MEFC18X30
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded AUTOMOTIVE HIGH TEMPERATURE CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
200
Oczekiwane: 03.08.2026
Średni czas produkcji:
17
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
7500 uF
25 VDC
18 mm
30 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %
3.48 A