25PX100MEFC5X11
Rubycon
232-25PX100MEFC5X11
25PX100MEFC5X11
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 707
Stany magazynowe:
3 707
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
3 000
Oczekiwane: 06.07.2026
Średni czas produkcji:
17
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
100 uF
25 VDC
5 mm
11 mm
2 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
1000 Hour
20 %
135 mA