250VXH1500MEFCSN35X45
Rubycon
232-H1500MEFCSN35X45
250VXH1500MEFCSN35X45
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In LONG LIFE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
Średni czas produkcji:
Minimum: 100   Wielokrotności: 100
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
2 000 Oferta
RoHS:
VXH
Aluminum Electrolytic Capacitors
Marka: Rubycon
Pojemność elektryczna: 1500 uF
Kraj pochodzenia: JP
Średnica: 35 mm (1.378 in)
Współczynnik dyssypacji DF: 0.2
Odstępy między przewodami: 10 mm (0.394 in)
Długość: 45 mm (1.772 in)
Żywotność: 5000 Hour
Maksymalna temperatura robocza: + 105 C
Minimalna temperatura robocza: - 25 C
Liczba wtyków: 2 Pin
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Capacitors
Styl styku: Snap In
Częstotliwość testowa: 120 Hz
Tolerancja: 20 %
Napięcie znamionowe DC: 250 VDC