250VXG820MEFCSN30X40
Rubycon
232-XG820MEFCSN30X40
250VXG820MEFCSN30X40
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In LONG LIFE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
5 000 Oferta
Podobne produkty
RoHS:
820 uF
250 VDC
30 mm (1.181 in)
40 mm (1.575 in)
10 mm (0.394 in)
Aluminum Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
- 25 C
+ 105 C
2 Pin
VXG
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Capacitors
Styl styku: Snap In
Częstotliwość testowa: 120 Hz