200TXW82MEFR8X45
Rubycon
232-200TXW82MEFR8X45
200TXW82MEFR8X45
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW ESR ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
82 uF
200 VDC
8 mm
45 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %
500 mA