200TXW68MEFR10X25
Rubycon
232-200TXW68MEFR10X2
200TXW68MEFR10X25
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW ESR ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
68 uF
200 VDC
10 mm
25 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %
450 mA