16ZLH3300MEFC16X20
Rubycon
232-16ZLH3300MEFC16X
16ZLH3300MEFC16X20
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW IMPEDANCE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 501
Stany magazynowe:
501 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
3300 uF
16 VDC
16 mm
20 mm
7.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
10000 Hour
20 %
3.25 A