16MU475KC14532
Rubycon
232-16MU475KC14532
16MU475KC14532
Produc.:
Opis:
Film Capacitors THIN FILM ACRYLIC DIELECTRIC
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
5 000 Oferta
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
4.7 uF
16 VDC
SMD/SMT
Plastic
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
Stacked Film Capacitors
10 %
2 Pin
1.8 mm (0.071 in)