16MU224KZ22012
Rubycon
232-16MU224KZ22012
16MU224KZ22012
Produc.:
Opis:
Film Capacitors THIN FILM ACRYLIC DIELECTRIC
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
0.22 uF
16 VDC
SMD/SMT
Plastic
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
Stacked Film Capacitors
10 %
2 Pin
1 mm (0.039 in)