16MU106MC44532
Rubycon
232-16MU106MC44532
16MU106MC44532
Produc.:
Opis:
Film Capacitors THIN FILM ACRYLIC DIELECTRIC
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 226
Stany magazynowe:
1 226
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
500
Oczekiwane: 28.05.2026
Średni czas produkcji:
23
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
10 uF
16 VDC
SMD/SMT
Plastic
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
Stacked Film Capacitors
20 %
2 Pin
2.6 mm (0.102 in)