10YXS680MEFC8X16
Rubycon
232-10YXS680MEFC8X16
10YXS680MEFC8X16
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded LOW IMPEDANCE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
680 uF
10 VDC
8 mm
16 mm
3.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
1.05 A