10PK100MEFC5X11
Rubycon
232-10PK100MEFC5X11
10PK100MEFC5X11
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 863
Stany magazynowe:
1 863 Wysylamy natychmiast
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
100 uF
10 VDC
5 mm
11 mm
2 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %