10AX180MEFC5X11
Rubycon
232-10AX180MEFC5X11
10AX180MEFC5X11
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - radialne, na taśmie
RoHS:
180 uF
10 VDC
5 mm
11 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
1000 Hour
20 %
800 mA
- 40 C
+ 105 C
Cut
Radial
AX
Marka: Rubycon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.19
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: Capacitors
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
USHTS:
JPHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
AX Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors
Rubycon AX Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors feature a 6.3VDC to 400VDC voltage ratings, ±20% capacitance tolerance, and RoHS compliance. The AX series offers an ultra-miniaturized design and a 50mA to 2480mA rated ripple current. Rubycon AX Radial Lead Aluminum Electrolytic Capacitors have a 5mm x 7mm to 12.5mm x 16mm dimensions range.