100USG1500MEFCSN20X40
Rubycon
232-G1500MEFCSN20X40
100USG1500MEFCSN20X40
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
1500 uF
100 VDC
20 mm (0.787 in)
40 mm (1.575 in)
10 mm (0.394 in)
Aluminum Electrolytic Capacitors
3000 Hour
20 %
- 40 C
+ 85 C
2 Pin
USG
Marka: Rubycon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.2
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 200
Podkategoria: Capacitors
Styl styku: Snap In
Częstotliwość testowa: 120 Hz