100MXG1000MEFCSN22X30
Rubycon
232-G1000MEFCSN22X30
100MXG1000MEFCSN22X30
Produc.:
Opis:
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Rubycon
Kategoria produktów: Kondensatory elektrolityczne aluminiowe - zatrzaskowe
RoHS:
1000 uF
100 VDC
22 mm (0.866 in)
30 mm (1.181 in)
10 mm (0.394 in)
Aluminum Electrolytic Capacitors
3000 Hour
20 %
- 40 C
+ 105 C
2 Pin
MXG
Marka: Rubycon
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Współczynnik dyssypacji DF: 0.25
Rodzaj produktu: Electrolytic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 200
Podkategoria: Capacitors
Styl styku: Snap In
Częstotliwość testowa: 120 Hz