SP205WJ0184T1E
Royalohm
303-SP205WJ0184T1E
SP205WJ0184T1E
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RMC SP20 (4320) 5W 5% T/R-1000
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
4 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Royalohm
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
SP
180 kOhms
5 W
5 %
- 55 C
+ 155 C
300 V
4320
11 mm (0.433 in)
5 mm (0.197 in)
1.1 mm (0.043 in)