PS06W2J0621T5E
Royalohm
303-PS06W2J0621T5E
PS06W2J0621T5E
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RMC PS06 (1206) 1/2W 5% T/R-5000
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Royalohm
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
PS
620 Ohms
500 mW (1/2 W)
5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1206
3.1 mm (0.122 in)
1.55 mm (0.061 in)
0.55 mm (0.022 in)