PS03W4F3301T5E
Royalohm
303-PS03W4F3301T5E
PS03W4F3301T5E
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RMC PS03 (0603) 1/4W 1% T/R-5000
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Royalohm
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
PS
3.3 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
50 V
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)