SM-RVT70UQLNWC04
Riverdi
166-RVT70UQLNWC04
SM-RVT70UQLNWC04
Produc.:
Opis:
TFT Displays & Accessories 7.0", LVDS, uxtouch, WTH CG, 0.5mm DST
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 10   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Riverdi
Kategoria produktów: Akcesoria i wyświetlacze TFT
RoHS:
TFT LCD Displays
Transmissive
7 in
800 x 480
LVDS
Capacitive Touch Panel
LED
450 cd/m2
155.08 mm x 87.42 mm
179.96 mm x 119 mm x 12.07 mm
3.3 V