NP16N06QLK-E1-AY
Renesas Electronics
968-NP16N06QLKE1AY
NP16N06QLK-E1-AY
Produc.:
Opis:
MOSFETs Nch Power MOSFET 60V 16A 39mohm SON-8 5x6
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Renesas Electronics
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
SMD/SMT
HSON-8
N-Channel
2 Channel
60 V
16 A
39 mOhms
- 20 V, 20 V
2.5 V
11 nC
+ 175 C
25 W