EB-8AO20M-D
Red Lion
38-EB-8AO20M-D
EB-8AO20M-D
Produc.:
Opis:
I/O Modules ETRAK2 w/8 4-20mA AO+POE
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
HMS Networks
Kategoria produktów: Moduły we/wy
Ograniczenia dotyczące wysyłki
Ethernet I/O Modules
0 VDC to 10 VDC
100 mA
4 mA to 20 mA