SDR10EZPJ911
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPJ911
SDR10EZPJ911
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-5%, 910 Ohm