SDR10EZPJ102
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPJ102
SDR10EZPJ102
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-5%, 1,000 Ohm
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 7 189
Stany magazynowe:
7 189 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
9 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
ROHM Semiconductor
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
SFR
1 kOhms
660 mW (2/3 W)
5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
400 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.55 mm (0.022 in)