SDR10EZPD4021
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPD4021
SDR10EZPD4021
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-0.5% 4,020 Ohm