SDR10EZPD26R1
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPD26R1
SDR10EZPD26R1
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-0.5% 26.1 Ohm