SDR10EZPD1603
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPD1603
SDR10EZPD1603
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-0.5% 160,000 Ohm