AM-RX12A-433P
RF Solutions
223-AM-RX12A-433P
AM-RX12A-433P
Produc.:
Opis:
Sub-GHz Modules Receiver Super Het, AM 433MHz, 8 pin SIL 3-5V
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 11
Stany magazynowe:
11 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
4 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
RF Solutions
Kategoria produktów: Moduły Sub-GHz
RoHS:
433 MHz
5 V
5 V
6 mA
- 40 C
+ 85 C
38.1 mm x 14.5 mm x 6 mm
Marka: RF Solutions
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie robocze zasilania: 5 V