RV-1509D/P/R8
RECOM Power
919-RV-1509DPR8
RV-1509D/P/R8
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole 2W DC/DC MIN 8kV UNREG 15Vin +/-9Vout
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
510 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
Isolated
2 Output
2 W
15 V
13.5 V
16.5 V
9 V
111 mA
- 9 V
111 mA
8 kV
DIP-24
32.4 mm (1.276 in)
14.4 mm (0.567 in)
11.1 mm (0.437 in)
Medical, Industrial
RV-S_D/R
Marka: RECOM Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 13.5 V to 16.5 V