RSH2-2405S/H2-R
RECOM Power
919-RSH2-2405S/H2-R
RSH2-2405S/H2-R
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 2W 24Vin 5Vout 400mA 2K Reel
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 150   Wielokrotności: 150
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 150)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Isolated
1 Output
2 W
24 V
18 V
36 V
5 V
400 mA
2 kV
DIP-14-7
18.9 mm
17.2 mm
8.7 mm
Industrial
RSH2
Marka: RECOM Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Wymiary: 18.9 mm x 17.2 mm x 8.7 mm
Napięcie wejściowe: 18 VDC to 36 VDC