RHV2-0512D/R20
RECOM Power
919-RHV2-0512D/R20
RHV2-0512D/R20
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole 2W 5Vi +/-12Vo 84mA Unreg
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 20
Stany magazynowe:
20 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
2 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
Isolated
2 Output
2 W
5 V
4.5 V
5.5 V
12 V
84 mA
- 12 V
84 mA
20 kV
SIP-16
45 mm (1.772 in)
15 mm (0.591 in)
17 mm (0.669 in)
Industrial
RHV2
Marka: RECOM Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Wymiary: 45 mm x 15 mm x 17 mm
Napięcie wejściowe: 4.5 V to 5.5 V