RGZ-051509D
RECOM Power
919-RGZ-051509D
RGZ-051509D
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - Through Hole 2W 5VIN +15/-9V THT
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — przelotowe
RoHS:
Isolated
2 Output
2 W
5 V
4.5 V
5.5 V
15 V
67 mA
- 9 V
111 mA
3 kV
DIP-14
19.9 mm (0.783 in)
10 mm (0.394 in)
7.1 mm (0.28 in)
Industrial
RGZ
Marka: RECOM Power
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 4.5 V to 5.5 V