REM5E-2409D/R6/A/SMD
RECOM Power
919-REM5E2409DR6ASMD
REM5E-2409D/R6/A/SMD
Produc.:
Opis:
DC/DC Converters - SMD 5W 18-36Vin +/-09Vout 277mA
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
17 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
510 Oferta
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RECOM
Kategoria produktów: Przetwornice DC/DC — SMD
RoHS:
Isolated
2 Output
5 W
24 V
18 V
36 V
9 V
277 mA
- 9 V
277 mA
6 kV
DIP-24
31.8 mm
20.3 mm
10.2 mm
Medical, Industrial
REM5E
Marka: RECOM Power
Zgodność: ANSI; CB; CAN/CSA; EAC; ERP; IEC; REACH; RoHS; UL
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Napięcie wejściowe: 18 V to 36 V